Dívčí měkčené bavlněné tričko Sofspun® Fruit of the Loom
Kód: 61-017-0Detailní popis produktu
| sušička | prát na 40° | 100% bavlna | vypasované |
Dětské fantazii se meze nekladou. A tak vaše holčička tančí s vílami, jezdí na jednorožci a plave s mořskými pannami. K tomu všemu ale potřebuje především pohodlné, slušivé oblečení. Nechybí vám ve výbavě do pohádkového světa jedno extra měkoučké tričko?
STŘIH
Tričko s krátkými vsazenými set-In rukávy mírně projmutého střihu. Průkrčník je lemovaný žebrováním z bavlny a Lycry®, čímž se zajistí výborná tvarová stálost. Tričko se u krku nevytahá ani po mnoha vypráních. Bude tím pádem vaší princezně opravdu věrným společníkem.
materiál
Všechna barevná provedení jsou ze 100% měkčené bavlny Sofspun®. Pouze varianta šedý melír má 3% příměs polyesteru. V gramáži se liší jenom bílá barva (160 g/m2), u ostatních je použita 165 g/m2, což jsou hodnoty, které zajistí dobré odvádění tepla, dostatečnou splývavost a volnost pohybu.
Vlastnosti
Doporučujeme prát při teplotě do 40 °C. Po vyprání můžete tričko sušit v sušičce.
Jemnost činí z toho materiálu textilii velmi vhodnou pro potisk, nášivku či jiné způsoby dekorování. Z nich zvládnete některé i doma, takže si můžete společně vyzkoušet celou řadu technik. Na bavlnu se dá malovat i kreslit, použít gelová razítka, sprejové barvy, batiku, nažehlovací fólie či foukací fixy.
TIP NA DÁREK
Chystáte se na dětskou narozeninovou oslavu? Ideální příležitost přinést vlastnoručně vyrobený dárek. Použijte pestré, veselé barvy a inspirujte se motivy, které vypovídají o zálibách obdarovaného.
| 3-4 | 5-6 | 7-8 | 9-11 | 12-13 | 14-15 | |
| Rozměr přes hrudník v cm | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 | 44 |
| Délka trička v cm | 43 | 46 | 49 | 52 | 55 | 59 |
šířka se měří od 1,5cm pod průramkem
délka se měří od nejvyššího bodu ramene k dolnímu okraji
tolerance +/- 1,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Velikost dětská: | 92 - 110 cm, 114 - 128 cm, 134 - 146 cm, 152 - 164 cm |
| Vlastnosti: | dutá pletenina |
| Barevnost: | Bílá, Žlutá, hořčicová, Oranžová, červená, Vínová, červená tmavá, Magenta, růžová, růžová světlá, modrá, Modrá tmavá, Tyrkysová, Zelená, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír, pastelové |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100, WRAP |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 165 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,066 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Maroko |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Hodnota gramáže - bílá: | 160 g/m |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | děti |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
