Russell Pure Organic

Russell Pure Organic je produktová řada oděvů značky Russell, která se zaměřuje na ekologické materiály a udržitelnost. Produkty z této řady jsou vyrobeny z certifikovaných organických materiálů, jako jsou organická bavlna a recyklované materiály, a jsou navrženy tak, aby minimalizovaly dopad na životní prostředí.

Oděvy z řady Russell Pure Organic jsou vyrobeny s cílem minimalizovat použití chemických látek a zdrojů, což vede ke snížení uhlíkové stopy výroby. Všechny produkty jsou navrženy tak, aby byly pohodlné, stylové a současně šetrné k životnímu prostředí.

Řada zahrnuje trička, mikiny, bundy a další oděvy pro muže i ženy. Produkty jsou k dispozici v mnoha barevných provedeních a velikostech, a jsou vhodné pro každodenní nošení, stejně jako pro sportovní aktivity a outdoorové aktivity.

Russell Pure Organic se snaží přispět k udržitelnému rozvoji a minimalizovat dopad na životní prostředí. Produkty z této řady jsou navrženy tak, aby byly co nejvíce šetrné k přírodě a současně pohodlné a stylové. Proto jsou ideální pro lidi, kteří hledají oděvy s nízkou uhlíkovou stopou a snaží se minimalizovat svůj dopad na životní prostředí.

6 položek celkem
100 % organické pánské triko s dlouhým rukávem Kód: R-100M-0.WHITE.XS
Dětské tričko Russell 100% organická bavlna 160 g/m
229 Kč

Pohodlná chladná a lehká textura, střih s bočními švy

Kód: R-108B-0.WHITE.104-S
Pánské teplé tričko Russell z těžké organické bavlny 190 g/m Kód: R-118M-0.WHITE.XS
Dámské 100% bavlněné organické tričko Russell 160 g/m
259 Kč

Pohodlná chladná a lehká textura, střih s bočními švy, lépe tak sedne.

Kód: R-108F-0.WHITE.XS
Hladké dámské piké polo tričko z organické bavlny
Novinka
Kód: R-508F-0.WHITE.XS
Pánské tričko Russell na tělo z organické česané bavlny 160 g/m
259 Kč

 Pánské žerzejové tričko s klasickým rovným střihem

Kód: R-108M-0.WHITE.XS

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem