AKTUÁLNĚ PROBÍHÁ KOMPLETNÍ VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB. CENY POUZE DO VYPRODÁNÍ! SLEVY NA VŠE (SKLADEM) AŽ 60 %

YOKO

Yoko je oděvní značka se zaměřením na pracovní oblečení a bezpečnostní reflexní prvky. Firma byla založena v roce 2004 v Spojeném království a od té doby se rozšířila do dalších zemí. Jejich produktová řada zahrnuje reflexní vesty, bundy, obleky, kalhoty, trička a další pracovní oblečení, které splňuje evropské bezpečnostní normy.

Yoko se zaměřuje na vysokou kvalitu materiálů a zpracování, aby zajišťovala pohodlí a bezpečnost pro své zákazníky. Výrobky Yoko jsou vhodné pro různé průmyslové odvětví, jako jsou stavebnictví, silniční doprava, logistika, hasiči, policie a další obory, kde je důležitá viditelnost a bezpečnost.

Značka Yoko také investuje do výzkumu a vývoje nových technologií pro reflexní prvky, aby zajistila maximální ochranu a viditelnost pro své zákazníky. Společnost se také angažuje v oblasti udržitelnosti a ekologického hospodaření, což je pro mnoho zákazníků důležité.

Celkově je Yoko známá jako spolehlivá značka s vysokou kvalitou a bezpečností svých produktů pro pracovní oblečení a reflexní prvky.

2 položek celkem
Reflexní vodotěsný batoh London s velkou hlavní kapsou
793 Kč
Kód: YK8001.HI-VIS-ORANGE.42X28X15
Výstražná vesta Fluo Band 2+ na suchý zip s oboustrannými reflexními pásky
172 Kč

Vesta má zapínání na suchý zip vepředu

Kód: HVW100.FLUO-ORANGE.S

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem