AKTUÁLNĚ PROBÍHÁ KOMPLETNÍ VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB. CENY POUZE DO VYPRODÁNÍ! SLEVY NA VŠE (SKLADEM) AŽ 60 %

Mantis Mini

Mantis Mini je verze britské značky Mantis, která se specializuje na výrobu ekologických a etických oděvů pro nejmenší. Mantis Mini byla založena s cílem nabídnout dětem kvalitní, pohodlné a zdravotně nezávadné oblečení, které je vyráběno z udržitelných a šetrných materiálů.

Výrobky Mantis Mini jsou vyrobeny z organické bavlny a recyklovaných materiálů, aby byly šetrné k životnímu prostředí a zdraví dětí. Oděvy jsou navrženy tak, aby byly co nejpohodlnější a zároveň moderní a stylové. Kromě triček, mikin a dalších základních kusů nabízí Mantis Kids také sportovní oblečení, plavky a spodní prádlo pro děti.

Značka Mantis se také angažuje v podpoře etických a ekologických standardů v celém zásobovacím řetězci. Produkty Mantis Mini jsou certifikovány organizacemi jako GOTS (Global Organic Textile Standard) a Fair Wear Foundation, což zajišťuje, že jsou vyráběny v souladu s přísnými standardy pro udržitelnost a etiku.

Oděvy Mantis Mini jsou v porovnání s běžnými dětskými značkami trochu dražší, ale zákazníci si mohou být jisti, že investují do produktů, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zdraví jejich dětí.

4 položek celkem
Dětské pruhované tričko Mantis Mini 100% bavlna
129 Kč

Dětské pruhované tričko (2 - 7 let) ze 100% bavlny, s krátkým rukávem.

Kód: HM109S.BLUEWHITE.2-3
Dětské super měkké bavlněné tričko
od 49 Kč
Kód: HM15.WASH-WHT-WASH-RED.2-3
Dětské baseballové tričko s měkčenou úpravou 2 - 7 let
79 Kč

Dětské tričko s kontrastními dlouhými rukávy.

Kód: HM16.HTHRGREY-MLNG-SWIS-NAVY.6-7
Organic Kids T
Organic Kids T
Momentálně nedostupné
od 109 Kč
Kód: HM104T.WHITE.2-3-JAHRE

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem