Teplé strečové polo tričko s dlouhým rukávem
Kód: SK044Detailní popis produktu
Když nejste typ na volánky a kanýry, ale rozhlížíte se po jednoduché, minimalistické módě, měli byste do svého šatníku zahrnout i tričko s límečkem – pro chladnější období roku nejlépe s dlouhými rukávy. Jeden skvělý model tady pro vás máme.
STŘIH
Dámské polo tričko s dlouhými vsazenými (set-in) rukávy v délce nad zápěstí. Vypasovaný (slim-fit) střih vaší figuře zalichotí a určitě se vám zalíbí i rozparky po stranách. Vpředu dlouhé zapínání na pět knoflíků v barvě materiálu.
MATERIÁL
Na výběr máte ze dvou barev. Můžete se těšit na velmi příjemný a pružný materiál, jde o směs 96 % bavlny a 4 % elastanu v gramáži 200 g/m2.
VLASTNOSTI
Jsou to právě elastanová vlákna, která zajistí jemnost i pružnost materiálu a jeho schopnost dobře držet tvar i po několika vypráních. Tričko můžete po vyprání sušit v sušičce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy, zpevnění za krkem |
| Barevnost: | Bílá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Výstřih: | kulatý výstřih ke krku |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100, Vegan |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 200 g/m |
| Materiál: | bavlna + elastan |
| Délka rukávu: | dlouhý upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Materiál - specifikace: | piké, streč |
| Období: | jaro, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,238 |
| Zapínání: | knoflíková léga |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
