Sportovní tričko Berlin na běhání s dlouhým rukávem
Kód: 01417Detailní popis produktu
Běhat se dá prakticky za každého počasí, ale musíte se umět obléknout. Nižší teploty volají po kvalitním funkčním tričku s dostatečně dlouhým rukávem, který kryje i hřbet ruky dobře drží díky otvoru na palec.
STŘIH
Tričko bez potisku s dlouhými raglánovými rukávy přiléhavého střihu, který zdůrazní vysportovanou figuru. Přitom nebrání v pohybu a dá se snadno využít k dalšímu vrstvení. Průkrčník s menším stojáčkem se rozepíná vpředu na zip, takže tričko pohodlně obléknete. Komfort zajistí i ploché švy, které současně plní funkci dekorativního detailu. Na vnitřních manžetách rukávů otvor na palec. Tento detail v chladnějším počasí bezesporu oceníte. I v takových podmínkách se ovšem sportovci potí, prodyšné postranní vsadky ze síťoviny tedy jistě přijdou ke slovu.
MATERIÁL
Tričko nabízíme ve čtyřech barevných provedeních. Jedná se o směs 90 % polyesteru a 10 % elastanu v gramáži 275 g/m2.
VLASTNOSTI
Materiál je lehký, vzdušný, výborně pruží a rychle schne. Má certifikaci Fair Wear Foundation, tzn. že při jeho výrobě byly dodržovány pracovněprávní standardy Mezinárodní organizace práce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | funkční materiál, postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, Žlutá, Oranžová, černá |
| Barvy: | kombinace barev, neonové |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Vegan |
| Gramáž: | nad 200 g/m (vysoká) |
| Využití: | teplé tričko, funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 275 g/m |
| Materiál: | polyester + elastan |
| Typ rukávu: | raglánový rukáv, bez manžet |
| Období: | jaro, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,208 |
| Země původu: | Čína |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
