Prodloužené pánské army dvojtriko Urban Classics
Kód: TB1863Detailní popis produktu
Dvojité triko, které má nadčasový design a je zajímavě řešené, přesně takové je prodloužené pánské triko značky Urban Classics v army stylu, který zkrátka musíte mít.
MATERIÁL
Triko je vyrobené z kvalitní směsi 93 % polyesteru a 7 % elastanu, o gramáži 270 g/m2. Polyester perfektně drží tvar a je pevný, zatímco elastan se skvěle přizpůsobí postavě.
STŘIH
Triko je delšího střihu, který opticky prodlouží postavu a mužům velmi lichotí. Pohodlí zaručí také stylový, volný, krátký rukáv. Spodní část je tvarovaná do mírného oblouku. Zajímavostí je design trika, je totiž dvojité. První část je bez vzorů buď v černé, nebo khaki barvě. Druhá část je vidět pouze u spodního lemu a na rukávech, a to v khaki vzoru.
VLASTNOSTI
Každý outfit potřebuje kousek, kterým se celkový vzhled oživí. S tímto trikem rozhodně nesáhnete vedle. Lze prát v pračce na 60°.
VÝROBCE
Značka oblečení Urban Classics si zakládá na široké nabídce oblečení dle aktuálních trendů. Vyrábí kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny. Nabízí až 30 druhů barev, velikostí až 5XL a druhy oblečení, kde každý najde to pravé ořechové pro svůj styl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | kulatý spodní lem, postranní švy |
| Barvy: | jednobarevné, kamufláž |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 93% polyester, 7 % elastan |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž: | nad 200 g/m (vysoká) |
| Využití: | teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 240 g/m |
| Materiál: | polyester + elastan |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sublimace, sítotisk |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | delší zadní díl, prodloužená délka |
| Váha: | 0,16 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
