Prémiové pánské slim-fit triko Promodoro s dlouhým rukávem
Kód: 4081Detailní popis produktu
Přizpůsobivý střih
Tričko s dlouhým rukávem
Látka z jednoduchého žerzeje
95 % česaná bavlna / 5 % elastan
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, šedá, černá |
| Výstřih: | kulatý výstřih ke krku |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 200 g/m |
| Materiál: | bavlna + elastan |
| Délka rukávu: | dlouhý upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,2 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | muži |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
