Pletený pánský kardigan do véčka na knoflíčky
Kód: R-719MDetailní popis produktu
Klasický střih
Moderní design
Kardigan bez rukávů s výstřihem do V
Elastan na žebrovaném průramku a pasu pro zachování tvaru a elegantního vzhledu
Propracované zapínání na knoflíky s vnitřní lištou a knoflíky v odpovídající barvě
Velmi módní
Rychlé sušení a snadná údržba
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | boční švy |
| Barevnost: | červená, červená tmavá, modrá, Modrá tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 50 % bavlna, 50 % akryl |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 275 g/m |
| Hřejivost: | běžná |
| Materiál: | bavlna + akryl |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ postavy: | plnoštíhlá postava |
| Váha: | 0,225 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Zapínání: | na zip |
| Žehlení dovoleno: | ne |
| Druh zboží: | svetry |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
