Pevné triko Tee Jays s kontrastními lemy 160 g/m
Kód: 5070Detailní popis produktu
100% česaná bavlna
Přiléhavý střih
Bavlna s dlouhými vlákny
Dvakrát předsrážené
Úzký výstřih s elastanem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | předsráženo |
| Barevnost: | modrá, Modrá světlá, Modrá tmavá |
| Barvy: | kombinace barev |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 160 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,215 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
