Pánské organické tričko James do véčka Stedman
Kód: ST9210Detailní popis produktu
Organická bavlna
Úzký žebrovaný límec s elastanem
Překrývající se výstřih do V
Ramena se zesílenými švy
Páska od ramene k rameni
Štítek péče o produkt v postranním švu
Malý štítek s označením velikosti v límci
S bočními švy
Vhodné pro praní při 40 °C
Běžný střih
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, červená, červená tmavá, modrá, Modrá světlá, Tyrkysová, Zelená, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | do véčka |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Organická bavlna, Vegan |
| Etiketa: | bez etikety |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Hodnota gramáže: | 155 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,163 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
