Pánské krátké nohavičky, dvojbalení, 95% bavlna
Kód: 67-020-7Detailní popis produktu
| vypasované |
Podle spodního prádla se muži dělí na slipaře a trenkaře. Ale pak jsou tady ti, kteří nosí boxerky. Vybrali si tedy od obojího to lepší. Boxerky přiléhají lépe než trenýrky, ale současně neobepínají tolik, jako slipy.
STŘIH
Boxerky klasického střihu s kratšími nohavičkami. Maximálně respektují vaše nároky na komfort. Přední část je zdvojená. Kolem pasu širší, pružná guma s nápisem "Fruit of the Loom". Díky ní boxerky výborně sedí a nikde neškrtí.
VLASTNOSTI
Boxerky nabízíme v balení po dvou kusech ve čtyřech barvách, všechny ze směsi 95 % bavlny a 5 % elastanu, bílá barva v gramáži 150 g/m2, ostatní odstíny 155 g/m2. Materiál je měkký a velmi příjemný, díky příměsi elastanu máte zaručenu dostatečnou pružnost. Současně se materiál nevytahá a prádlo vám bude sloužit i po mnoha vypráních.
Na vnitřní straně najdete informace o údržbě, materiálu a velikosti - tepelně zatavené s ohledem vaše pohodlí. Boxerky nejsou opatřené štítkem.
| S | M | L | XL | XXL | |
| Rozměr v pase | 81 | 86 | 91,5 | 96,5 | 102 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Barevnost: | Bílá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Hodnota gramáže: | 155 g/m |
| Materiál: | bavlna + elastan |
| Materiál - specifikace: | streč |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,17 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Egypt |
| Hodnota gramáže - bílá: | 150 g/m |
| Druh zboží: | kalhoty |
| Pro koho: | muži |
| Typ prádla: | boxerky |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
