Dětské pružné bavlněné kraťasy s elastanem
Kód: SM62Detailní popis produktu
Moderní, spodní pas s hlubokým pasem s širokými elastickými prvky a falešnými detaily
Elastan pro základní zachování tvaru
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Velikost dětská: | 92 - 110 cm, 114 - 128 cm, 134 - 146 cm, 152 - 164 cm |
| Vlastnosti: | funkční materiál, uvnitř nezdrsněno |
| Barevnost: | černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 96 % bavlna, 4 % elastan |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100, REACH, Vegan |
| Gramáž: | nad 200 g/m (vysoká) |
| Využití: | funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 220 g/m |
| Materiál: | bavlna + elastan |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Spodní lem: | otevřený lem |
| Střih: | volný střih a oversize |
| Váha: | 0,079 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | kraťasy |
| Pro koho: | děti |
| Délka nohavic: | krátké nohavice |
| Typ kalhot: | šortky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
