Dětská prémiová mikina Fruit of the Loom s raglánovými rukávy
Kód: 62-033-0Detailní popis produktu
Ten pravý poklad nám prý běhá po domě a dělá nepořádek. Kromě toho stihne zašpinit neuvěřitelné množství prádla. Takže jestli nemá pračka běžet nonstop, musíme šatní skříň v dětském pokoji dobře zásobit. Snadno kombinovatelná, jednobarevná mikina tam má rozhodně svoje místo.
STŘIH
Dětská unisex mikina s dlouhými raglánovými rukávy. Ty jsou stejně jako průkrčník a spodní lem zakončené žebrovaným úpletem s příměsí elastanu. Průkrčník se zpevňující páskou za krkem je zárukou dlouhé životnosti. Tahle mikina příliv dětské energie rozhodně ustojí.
VLASTNOSTI
Vybírejte z deseti barevných provedení, všechna ze směsi 70 % bavlny a 30 % polyesteru. Udávaná gramáž 280 g/m2 (u varianty Heather Grey je to 260 g/m2) slibuje jak pohodlí, tak nemačkavost a odolnost materiálu. Látka je na vnitřní straně zdrsněná, čímž se zajistí hřejivost a komfort nošení. Má certifikaci Oeko-Tex®, tudíž získáváte také jistotu, že výrobce dbá na ekologii.
Doporučujeme prát při teplotě do 40 °C. Po vyprání můžete mikinu sušit v sušičce nebo i dle potřeby vyžehlit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Velikost dětská: | 92 - 110 cm, 114 - 128 cm, 134 - 146 cm, 152 - 164 cm |
| Vlastnosti: | postranní švy, uvnitř zdrsněno |
| Barevnost: | červená, Vínová, červená tmavá, Fialová, modrá, Modrá tmavá, Zelená, zelená lahvová, zelená tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 70 % bavlna, 30 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž - šedý melír: | 260 g/m |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 280 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Typ rukávu: | raglánový rukáv, s manžetami |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | bez kapes, klasický rovný střih |
| Typ mikiny: | přes hlavu |
| Váha: | 0,19 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Egypt |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | mikiny |
| Pro koho: | děti |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
