Dámský volný top Slounge s prodlouženým zadním dílem
Kód: SK263Detailní popis produktu
Ležérnost v oblékání dnešní ženy baví. Nabízí totiž nejenom pohodlí, ale také prvek uvolněné elegance. Tento top bez potisku můžete kombinovat s volnočasovým i sportovním oblečením. A výsledkem bude outfit, ve kterém zazáříte!
STŘIH
Tričko s dlouhými „spadlými“ rukávy volného střihu, v němž se budete cítit pohodlně, a taktně zakryje případné nedostatky na vaší figuře. Široký výstřih umožňuje nošení s odhaleným ramenem, což přitahuje mužské pohledy. Tričko se díky oblému spodnímu lemu nosí navrch přes džíny, sukni či šortky, zadní strana je o něco prodloužená. Komfort zajistí ploché švy na ramenou, bocích i středu zad. Pro dosažení tvarové stálosti jsou ramenní švy vyztužené elastanem, průkrčník, rukávy a postranní švy zdvojené.
MATERIÁL
V nabídce černá barva ze 100% jemné viskózy, která příjemně splývá, nikdy nežmolkuje a vzhledem ke gramáži 170 g/m2 se budete v tomhle lehoučkém materiálu cítit opravdu nadpozemsky.
VLASTNOSTI
Tričko je opatřeno odtrhávacím štítkem a oddělitelnými visačkami. Po vyprání ho můžete vyžehlit, ale stačí dobře pověsit a žehličku potřebovat nebudete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | lodička |
| Složení: | 100 % viskóza |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100, REACH, Vegan |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 170 g/m |
| Materiál: | viskóza |
| Délka rukávu: | dlouhý upnutý rukáv |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | volný střih a oversize |
| Váha: | 0,203 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
