Dámské slim-fit polo tričko s krátkým rukávem Coldblack
Kód: JN 965Detailní popis produktu
Narodilo se na tenisovém kurtu, ale v průběhu let stoupalo na společenském žebříčku stále výš a výš. Řeč je o tričku s límečkem, které zdomácnělo v šatníku aktivních mužů i žen, jimž záleží na stylu i pohodlí. Nechybí vám ve skříni jeden opravdu povedený model?
STŘIH
Dámské polo tričko s krátkými vsazenými (set-in) rukávy zakončenými manžetami. Vypasovaný slim-fit střih postavu obepíná a zvýrazňuje její linie. Vpředu zapínání na pět knoflíků v barvě materiálu. Na úpletovém límečku zaujmou stejně jako na lemech rukávů kontrastní proužky, které tričko příjemně oživí. I zpevněné švy kolem průkrčníku jsou šité odlišnou barvou.
MATERIÁL
Na výběr máte ze šesti barevných kombinací. Můžete se těšit na velmi příjemný a pružný materiál, jde o směs 95 % bavlny a 5 % elastanu v gramáži 215 g/m2.
VLASTNOSTI
Jsou to právě elastanová vlákna, která zajistí jemnost i pružnost materiálu a jeho schopnost dobře držet tvar i po několika vypráních. Tričko zajistí i účinnou ochranu proti UV záření (UPF 30). Po vyprání ho můžete v případě potřeby vyžehlit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy, zpevnění za krkem |
| Barvy: | kombinace barev |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH |
| Etiketa: | tištěná etiketa |
| Gramáž: | nad 200 g/m (vysoká) |
| Využití: | teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 215 g/m |
| Materiál: | bavlna + elastan |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,231 |
| Zapínání: | knoflíková léga |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
