Dámské módní extra dlouhé strečové tričko do véčka
Kód: 455Detailní popis produktu
Česaná kruhově dopřádaná bavlna
Límec s elastanem
Předsrážené
Prodloužený střih
Praní v enzymech
Elastan full feeder
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | enzymatické praní, postranní švy, předsráženo |
| Barevnost: | Bílá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Výstřih: | do véčka |
| Složení: | 92 % bavlna, 8 % elastan |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 175 g/m |
| Materiál: | bavlna + elastan |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | prodloužená délka |
| Váha: | 0,152 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
