Dámské měkčené tričko Sofspun 100% měkčená bavlna
Kód: 61-414-0Detailní popis produktu
Inovativní tkanina Sofspun® se super jemným pocitem
Módní střih s tvarovanými bočními švy
Posádka krku s bavlněným / Lycra® žebrem a jednoduchým prošíváním
Nahrávání z ramene na rameno
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, Žlutá, hořčicová, Oranžová, červená, Vínová, červená tmavá, Magenta, modrá, Modrá tmavá, Tyrkysová, Zelená, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100, WRAP |
| Hodnota gramáže: | 160 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,11 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Maroko |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Hodnota gramáže - bílá: | 160 g/m |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
