Dámská tenká klokánka lehce projmutá, 80% bavlny
Kód: 62-148-0Detailní popis produktu
Lehký nečesaný flís
Raglánové rukávy
Kapuce s jednobarevnou plochou stahovací šňůrkou
Tvarované boční švy pro ženský střih
Kapsa klokanka na přední straně
Manžety s žebrováním z bavlny / materiálu Lycra®
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy, uvnitř zdrsněno |
| Barevnost: | Bílá, Oranžová, červená, Vínová, červená tmavá, Magenta, Fialová, modrá, Modrá tmavá, Tyrkysová, Zelená, zelená lahvová, zelená tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Složení: | 80 % bavlna, 20 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž: | do 260 g/m (nízká) |
| Hodnota gramáže: | 240 g/m |
| Hřejivost: | nehřeje |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Typ rukávu: | raglánový rukáv, s manžetami |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ mikiny: | s kapucí bez zipu |
| Váha: | 0,356 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Maroko |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | mikiny |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
