Batoh na notebook s hnědými přezkami Hipster SOL'S Bags 21 l

Kód: 01201.ORANGE 01201.NAVY 01201.BLACK Zvolte variantu
529 Kč 437 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
13.1.2026 13.1.2026 13.1.2026 Zvolte variantu
Objevte batoh na notebook s hnědými přezkami, který spojuje hipster styl s praktičností. Vyrobený ze 100% polyesteru, nabízí nepromokavou ochranu a kapacitu 21 litrů. Díky polstrovaným popruhům a ergonomickému designu je ideálním společníkem pro každodenní dobrodružství.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

100px_icon3_100PES 100px_icon1_UNISEX 100px_icon3_WATERPROOF
100% polyester unisex nepromokavé

Je libo komfort, kvalitu a neotřelý design? Pak jste tady správně. Máme pro vás batoh, který dokonale kombinuje nezávislost hipsterů, streetwearovou módu a vintage styl. Jestli rádi kráčíte po vlastní cestě v osobitém outfitu, nezapomeňte přidat vhodné a praktické doplňky. Tohle je jeden z nich.

Rozměry

29 x 46 x 16 cm
Objem cca 21 litrů

Rozměr vnitřní kapsy na notebook je 25 cm na šířku

Vlastnosti

Ačkoliv na to možná nevypadá, vyniká tenhle batoh neuvěřitelnou praktičností. Součástí hlavního oddílu je vypodšívkovaná přihrádka na notebook. Dále zde najdete dvě vnitřní kapsy na cennosti. Vpředu zaujme našitá menší kapsa se zapínáním na zip. Hlavní úložný prostor se v horní části stahuje šňůrkou a zapíná se na magnety upevněné na dvou přezkách. Přezky představují současně i zajímavý designový prvek. Nechybí ale ani důležité prvky ergonomické - nastavitelné, vypolstrované popruhy a polstrovaný zadní díl. Při manipulaci jistě přijde ke slovu i poutko.

Využití

Kdyby se nad tímto batohem hádala praktičnost s designem, skončilo by to remízou. Batoh se velmi pohodlně nosí a přitom je zajímavým módním doplňkem.

Materiál

100 % polyester, jde o pevný, odolný, snadno omyvatelný a stálobarevný materiál.

Dodáváme bez dekorace/obsahu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyprodáno
EAN: Zvolte variantu
Vlastnosti: na notebook, retro design, nepromokavý
Barevnost: Oranžová, modrá, Modrá tmavá, černá
Objem: do 30 l
Typ: městský
Použití batohu: městské
Druh sportu:
Objem: 21 l
Určení: unisex
Požadované vlastnosti: dvoukomorové
Složení: polyester
Trend: Bez potisku
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:

Výpis hodnocení

1
VC Avatar autora | 21.12.2018
Naprosto katastrofální batoh. Asi milion čouhajících nitek z umělých koženkových přezek. Kovové přezky zoxidované. Zip na přední kapsičce rozjetý hned po vybalení. Produkt celý vyroben asi z recyklovaných PET lahví. Švy naprosto nekvalitní. Děs a hrůza. Vráceno druhý den po obdržení. Reálná cena výrobku je asi 3 USD někde na čínském eshopu. Styděl bych se to nabízet. Děkuji
5
SK Avatar autora | 6.8.2018
Velmi spokojena
5
KK Avatar autora | 18.1.2018
Spokojena

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola