Balení pánských slipů Stedman (2 páry)
Kód: ST9692Detailní popis produktu
Nejenom ženy, ale i muži si potrpí na kvalitní spodní prádlo. U nás si vyberou jak slipaři, tak trenkaři. Těm prvním právě představujeme pohodlné slipy vhodné pro každodenní nošení.
STŘIH
Slipy klasického plavkového stylu, který skvěle sedí a ve všech směrech respektuje vaše nároky na komfort. Přední část je zdvojená. Kolem pasu širší, elastická guma s nápisem "Stedman". Díky ní vás v pase rozhodně škrtit nebudou.
MATERIÁL
Slipy nabízíme v balení po dvou kusech, ve dvou barvách, všechny ze směsi 92 % česané bavlny a 8 % elastanu v gramáži 195 g/m2. Materiál je měkký a velmi příjemný, díky příměsi elastanu máte zaručenu dostatečnou pružnost.
VLASTNOSTI
Doporučujeme prát při teplotě do 40 °C. Můžete je vyžehlit, ale vzhledem k vlastnostem látky to nejspíš nebude potřeba. Textilie splňuje vysoké etické standardy v souladu s celosvětově zodpovědnou akreditovanou výrobou (WRAP).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Barevnost: | Bílá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 92 % bavlna, 8 % elastan |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Vegan |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 195 g/m |
| Materiál: | bavlna + elastan |
| Materiál - specifikace: | streč |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,124 |
| Země původu: | Čína |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | spodní prádlo |
| Pro koho: | muži |
| Typ prádla: | slipy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
