AKTUÁLNĚ PROBÍHÁ KOMPLETNÍ VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB. CENY POUZE DO VYPRODÁNÍ! SLEVY NA VŠE (SKLADEM) AŽ 60 %

Halloweenská maska za 30 minut!

 

Halloween je za dveřmi...

 

...a vy stále hledáte jednoduchý a originální nápad na halloweenskou masku a zároveň zabavit své ratolesti? Máme pro vás řešení! Co může být více zábavné než strávit kreativní čas s dětmi nebo přáteli a vytvořit svou vlastní halloweenskou masku?

halloween

 

Představte si, jak na Halloween přijdete na párty s maskou, kterou jste si vytvořili vlastníma rukama. Maska, která je zcela originální a odráží vaši osobnost. Nejen že budete vypadat skvěle, ale také vzbudíte obdiv a zájem ostatních. Kdo by nechtěl být středem pozornosti?

Náš jednoduchý návod na výrobu Halloweenské masky je jedinečná v tom, že potřebujete pouze oranžové tričko (doporučujeme velikost XL, abyste tričko dostatečně "nafoukli"), papírový karton, nůž, savo a foukací fix. Bude se hodit také polštář na vycpání "dýně" :)

 

 

 

K výrobě potřebujeme

 

Napřed si nakreslíme motiv na karton, vyřežeme. Triko si nastříkáme savem dle toho jak chceme a jak jde motiv, necháme chvíli zaschnout. Přes šablonu nafoukáme motiv na tričko (využila jsem barvy černou, oranžovou a žlutou a zelenou ) Doladíme prostor krku a necháme uschnout. Poté oblečeme na člověka, použijeme pod triko výplň, zavážeme pod výplní a máme hotovo.

Inspirujte se tvorbou naší kreativní dílny, kde jsme si pár triček vyrobili za chvíli a těšíme se na halloween party !