Zástěra Gramercy s velkou přední kapsou směs bavlna - polyester
Kód: L01744Detailní popis produktu
Velká kapsa vpředu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Barevnost: | Bílá, Béžová, Hnědá, červená, Vínová, červená tmavá, modrá, Modrá tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Typ zástěry: | krátká zástěra, zástěra s laclem |
| Složení: | 65 % polyester, 35 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH, Vegan |
| Etiketa: | bez etikety |
| Hodnota gramáže: | 190 g/m |
| Materiál: | polyester + bavlna |
| Potisk: | transferový tisk, výšivka |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Váha: | 0,3 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | zástěry |
| Kapsy: | 1 kapsa |
| Pro koho: | muži, ženy |
| Velikost zástěry: | 80 x 63 cm |
| Délka zástěry: | 76 - 100 cm |
| Šířka zástěry: | 63 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
