Základní rouška ze 100 % bavlny na ústa a nos
Kód: F999Detailní popis produktu
Nejedná se o zdravotnický produkt ani osobní ochrannou pomůcku
Rouška se nepoužívá jako ochrana proti infekcím nebo jiným znečišťujícím látkám, pro použití ve zdravotnictví nebo jako ochrana zdraví při práci
100 % bavlna
Měkký třívrstvý materiál
Guma vložená do tkaniny a po stranách zaručuje pružnost a lepší střih
Lze prát do 60 °C, opakované použití
Prodyšnost, propustnost a filtrace testované v akreditované nezávislé laboratoři (filtrace vyšší než 70 %)
Certifikace AFNOR Standard (francouzská norma)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | profesní oblečení |
| Barevnost: | Bílá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Hodnota gramáže: | 145 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Váha: | 0,02 |
| Země původu: | Maroko |
| Hodnota gramáže - bílá: | 140 g/m |
| Druh zboží: | roušky |
| Pro koho: | muži, ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
