Základní pánský funkční nátělník Fruit of the Loom
Kód: 61-416-0Detailní popis produktu
100 % texturovaný polyester pro vynikající odvod vlhkosti a rychlé schnutí
Lemování ze stejné látky na krku a průramcích
Potištěný štítek vzadu na krku pro větší pohodlí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | funkční materiál, postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, Žlutá, červená, Magenta, modrá, Modrá tmavá, Tyrkysová, Zelená, reflexní, černá |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH |
| Etiketa: | tištěná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 140 g/m |
| Materiál: | polyester |
| Délka rukávu: | bez rukávů |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,103 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Žehlení dovoleno: | ne |
| Druh zboží: | tílka |
| Pro koho: | muži |
| Ramínka: | široká ramínka |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
