Základní pánské funkční triko s dlouhým rukávem
Kód: OT060Detailní popis produktu
Rychleschnoucí
Barva bílá vhodná pro sublimační tisk
Prémiová kvalita
Rychle a spolehlivě odvádí vlhkost ven a tím zajišťuje příjemné klima pro pokožku i při vysokých teplotách
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | funkční materiál, postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, červená, modrá, Modrá tmavá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | kulatý výstřih ke krku |
| Složení: | 100 % polyester |
| Etiketa: | tištěná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 130 g/m |
| Materiál: | polyester |
| Délka rukávu: | dlouhý volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,2 |
| Země původu: | Turecko |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
