Volné dámské tričko Ringer Tee Jays s kontrastními lemy 160 g/m
Kód: 5071Detailní popis produktu
- 160 g/m²
- 100% bavlna, česaná (single jersey)
- Melange barvy: 50% bavlna, 50% polyester
- Dlouho-vlákná bavlna
- Dvojitě předsrážená
- Výstužná páska od ramene k rameni
- Žebrování na lemu výstřihu a rukávech v kontrastní barvě
- Volný střih
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | předsráženo |
| Barevnost: | modrá, Modrá světlá, Modrá tmavá |
| Barvy: | jednobarevné, kombinace barev, pastelové |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, REACH |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 160 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,14 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
