Velmi odolná pletená fleecová pánská mikina se stojáčkem Stedman
Kód: ST5850Detailní popis produktu
Teplá, pružná a odolná tkanina s propracovaným pleteným vzhledem
Pletený flís
Boční švy s předními panely
Manžety a lem z materiálu bundy
Dvě kapsy
Česaná vnitřní úprava
Kontrastní zip s látkovým stahovákem
Stojáček
Pletený povrch
Kontrastní zpevňovací páska za krkem se vzorem rybí kosti
Prát při 40 °C
Běžný střih
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | boční švy |
| Barevnost: | modrá, Modrá tmavá, šedá |
| Barvy: | jednobarevné, kombinace barev |
| Složení: | 100 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Vegan |
| Etiketa: | bez etikety |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Využití: | outdoor |
| Hodnota gramáže: | 280 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Materiál: | polyester |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Materiál - specifikace: | fleece, pletenina |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ bundy: | fleecová |
| Typ mikiny: | se zipem bez kapuce, se stojáčkem |
| Typ postavy: | štíhlá postava |
| Typ zipu: | plastový |
| Váha: | 0,52 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Zapínání: | na zip |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | mikiny |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
