Velmi odolná pletená fleecová dámská mikina s kapucí Stedman
Kód: ST5950Detailní popis produktu
Teplá, pružná a odolná tkanina s propracovaným pleteným vzhledem
Pletený flís
Dvě kapsy s kontrastním zipem a látkovým stahovákem
„Potápěčská kapuce“
Kontrastní zip s látkovým stahovákem
Kontrastní polyesterové lemování na rukávech, kapuci a spodním lemu
Široká stahovací šňůrka v kontrastní barvě (černá)
Pletený povrch
Kontrastní zpevňovací páska za krkem se vzorem rybí kosti
Kovové průchodky pro stahovací šňůrku (bez niklu)
Česaná vnitřní úprava
Boční švy s předními panely
Štítek péče o produkt v postranním švu
Malý štítek s označením velikosti v límci
Lze prát až na 40 °C
Běžný střih
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy, uvnitř zdrsněno |
| Barevnost: | Vínová, modrá, Modrá tmavá, šedá |
| Barvy: | jednobarevné, kombinace barev, melír |
| Složení: | 100 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Vegan |
| Etiketa: | bez etikety |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 280 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Materiál: | polyester |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Materiál - specifikace: | fleece, pletenina |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih, postranní kapsy |
| Typ bundy: | fleecová |
| Typ mikiny: | s kapucí a zipem |
| Typ postavy: | štíhlá postava |
| Typ zipu: | plastový |
| Váha: | 0,545 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Zapínání: | na zip |
| Země původu: | Čína |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | mikiny |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
