Unisex fleecová super měkká klokanka Next Apparel
Kód: NX9302Detailní popis produktu
1x1 žebrování na límci, v pase a na manžetách
Odtrhávací štítek
Lehká
Přední kapsa
Odpovídající stahovací šňůrka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | boční švy |
| Barevnost: | Béžová, červená, modrá, Modrá tmavá, Tyrkysová, Zelená, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Složení: | 60 % bavlna, 40 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, REACH, WRAP |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | do 260 g/m (nízká) |
| Hodnota gramáže: | 250 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Materiál - specifikace: | fleece |
| Možno bělit: | lze bělit |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | transferový tisk, výšivka |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih, klokaní kapsa |
| Typ mikiny: | s kapucí bez zipu |
| Typ postavy: | plnoštíhlá postava |
| Váha: | 0,416 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | mikiny |
| Pro koho: | muži, ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
