Triko Urban Classics s extra dlouhým zadním dílem se šňůrkou
Kód: TB1228Detailní popis produktu
V jednoduchosti je krása. To platí nejen v životě, ale i v módě. Základem každého šatníku by mělo být jednoduché basic tričko, které se chodí ke každému outfitu. Co třeba toto triko s extra dlouhým zadním dílem se šňůrkou?
MATERIÁL
Pánské triko značky Urban Classics je vyrobené z kvalitní 100% bavlny, o gramáži 140 g/m². Díky tomuto složení je tento kousek pevný a příjemný na každodenní nošení.
STŘIH
Triko je delšího, volného střihu. Rukávy jsou krátké, konce rukávů jsou zdobené širokým lemováním. Jedinečnost tohoto trika spočívá v originálním designu. Zadní strana trika je totiž delší, než přední. Konec zadní části zdobí stahovací šňůrka.
VLASTNOSTI
Minimalismus vládne módnímu světu. Pánské triko značky Urban Classics s extra dlouhým zadním dílem je ideální volbou jako dárek. Lze prát v pračce na 60°.
VÝROBCE
Značka oblečení Urban Classics si zakládá na široké nabídce oblečení dle aktuálních trendů. Vyrábí kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny. Nabízí až 30 druhů barev, velikostí až 5XL a druhy oblečení, kde každý najde to pravé ořechové pro svůj styl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | šedá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Hodnota gramáže: | 140 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | delší zadní díl, prodloužená délka |
| Váha: | 0,149 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
