Těžká pánská raglánová polokošile Russell ze směsi bavlny a polyesteru
Kód: Z565Detailní popis produktu
65 % polyester / 35 % česaná kruhově dopřádaná bavlna
Moderní střih a trendy design
Silný jednoduchý žerzej
Knoflíky s módním barevným kontrastem
Zpevňovací páska za krkem s ozdobným prošíváním a légou uvnitř podšívky se překrývají, džínový vzhled
Boční rozparky s lemováním v džínovém vzhledu
Boční švy pro dokonalý tvar
Ozdobné overlockové švy na rukávech
Úzká manžeta
Odnímatelný, nalepený štítek na krku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, červená, červená tmavá, modrá, Modrá tmavá, šedá, černá |
| Složení: | 65 % polyester, 35 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 180 g/m |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,2 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Zapínání: | knoflíková léga |
| Země původu: | Bangladéš |
| Druh zboží: | polokošile |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
