Teplá mikina přes hlavu Tee Jays Urban v rovném střihu 320 g/m
Kód: 5400Detailní popis produktu
Česaná, kruhově dopřádaná bavlna
Volný módní střih
Raglánové rukávy
2vrstvé žebrování
Nečesaný
Bavlna s dlouhými vlákny
Praní v enzymech
Elastanové manžety
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | enzymatické praní, uvnitř nezdrsněno |
| Barevnost: | modrá, Modrá tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100 |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 320 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Materiál: | bavlna + elastan |
| Typ rukávu: | raglánový rukáv, s manžetami |
| Období: | zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ mikiny: | přes hlavu |
| Typ postavy: | štíhlá postava |
| Váha: | 0,535 |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | mikiny |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
