Sportovní tričko Action s kontrastem na límci a manžetě
Kód: ACTIONDetailní popis produktu
100% polyesterová technická tkanina Quick Dry
Sportovní tričko s krátkým rukávem s kontrastem na límci a manžetě
Zpevňovací páska za krkem
Měkký dotek, aby se zabránilo tření
Lze prát do 60 ° C
Domácí praní při 60 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | funkční materiál, postranní švy |
| Barvy: | jednobarevné, kombinace barev |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % polyester |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100 |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | polyester |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sublimace, sítotisk |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,124 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
