Sportovní raglánová mikina s kapucí a zvýšeným límcem
Kód: LV340Detailní popis produktu
100 % polyesterový flís s česanou rubovou stranou
Rychleschnoucí
Vislonový zip
Rolákový krk s kapucí se stahovací šňůrkou a pojistkami
Raglánový rukáv
Kapsa klokanka
Kontrastní barevné rukávové díly s lemováním
Vnější kapuce odpovídá barvě dílu, vnitřní kapuce odpovídá tělu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | funkční materiál, šňůrka v pase, uvnitř zdrsněno |
| Barvy: | kombinace barev |
| Složení: | 100 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions |
| Gramáž: | do 260 g/m (nízká) |
| Využití: | funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 250 g/m |
| Hřejivost: | běžná |
| Materiál: | polyester |
| Typ rukávu: | raglánový rukáv, s manžetami |
| Materiál - specifikace: | fleece |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih, postranní kapsy |
| Typ mikiny: | s kapucí a zipem |
| Typ zipu: | kovový |
| Váha: | 0,61 |
| Zapínání: | na zip |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | mikiny |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
