Sportovní polar fleecová mikina s velkou kapsou Urban Classics
Kód: ST140Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | uvnitř zdrsněno, zpevnění za krkem |
| Barevnost: | černá |
| Barvy: | kombinace barev |
| Složení: | 100 % polyester |
| Gramáž: | do 260 g/m (nízká) |
| Využití: | outdoor |
| Hodnota gramáže: | 250 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Materiál: | polyester |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | transferový tisk, výšivka |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | postranní kapsy, volný střih a oversize |
| Typ mikiny: | se zipem bez kapuce |
| Typ postavy: | vysoká postava, plnoštíhlá postava |
| Typ zipu: | plastový |
| Váha: | 0,65 |
| Zapínání: | na zip |
| Druh zboží: | mikiny |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
