Sportovní pánské funkční polo tričko Fruit of the Loom
Kód: 63-038-0Detailní popis produktu
100 % texturovaný polyester pro odvod vlhkosti a rychlé schnutí
Tříknoflíková léga s knoflíky ve stejné barvě
Límec ve stejné barvě
Vsazený rukáv
Potištěný štítek vzadu na krku pro větší pohodlí
Zpevňovací páska za krkem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | funkční materiál, postranní švy, zpevňující páska za krkem |
| Barevnost: | Bílá, červená, modrá, Modrá tmavá, černá |
| Složení: | 100 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH |
| Etiketa: | tištěná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | spodní tričko, funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 180 g/m |
| Materiál: | polyester |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,165 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Kambodža |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
