Sportovní pánská polokošile se zvednutým límcem a kontrastními proužky
Kód: JC044Detailní popis produktu
Lehká textilní tkanina NeotericTM od AWD
V rukávech
Kontrastní límec
Aktivní fit
Nabalený lem vzadu
Odsávání rychleschnoucí tkaniny
Kontrastní manžeta Detail
UPF 40+ UV ochrana
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | funkční materiál, postranní švy |
| Barvy: | kombinace barev |
| Výstřih: | kulatý výstřih ke krku |
| Složení: | 100 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Vegan, WRAP |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | polyester |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,147 |
| Vhodné do sušičky: | ne |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | ne |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Chemické čištění: | chemicky nečistit |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
