Sportovní funkční mikina s nastavitelnou kapucí
Kód: TJ5600Detailní popis produktu
Módní střih
Nastavitelná kapuce
Velká přední kapsa
Manžeta a lem ze stejné látky
Nečesaný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | funkční materiál, uvnitř zdrsněno |
| Barevnost: | modrá, Modrá tmavá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 100 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Využití: | funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 290 g/m |
| Hřejivost: | běžná |
| Materiál: | polyester |
| Typ rukávu: | raglánový rukáv, s manžetami |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih, klokaní kapsa |
| Typ mikiny: | s kapucí bez zipu |
| Typ postavy: | štíhlá postava |
| Váha: | 0,69 |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | mikiny |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
