Sportovní dámské funkční polo tričko Fruit of the Loom
Kód: 63-040-0Detailní popis produktu
100 % texturovaný polyester pro odvod vlhkosti a rychlé schnutí
Tvarované postranní švy pro ženský střih
Tříknoflíková léga s knoflíky ve stejné barvě
Límec ve stejné barvě
Vsazený rukáv
Potištěný štítek vzadu na krku pro větší pohodlí
Zpevňovací páska za krkem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | funkční materiál, postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, červená, modrá, Modrá tmavá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | kulatý výstřih ke krku |
| Složení: | 100 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH |
| Etiketa: | tištěná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, funkční tričko |
| Hodnota gramáže: | 140 g/m |
| Materiál: | polyester |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sublimace |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,131 |
| Zapínání: | knoflíková léga |
| Země původu: | Kambodža |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
