Splývavé tričko se spadlým ramenem
Kód: 8850Detailní popis produktu
Víme, po čem ženy touží! Po pohodlném, slušivém a elegantním oblečení. A do tohoto vzorce skvěle zapadá ležérně střižené tričko, které lichotí každé postavě. Můžete v něm lenošit doma na pohovce s knížkou nebo vyrazit ven za zábavou.
STŘIH
Tričko bez potisku volného střihu s dlouhými rukávy. Lodičkový výstřih mu dodává potřebnou eleganci. Výborně sedí díky žebrovanému lemování rukávů a spodního okraje. Kromě postranních švů má ještě šev uprostřed zadního dílu. Ten zajistí tvarovou stálost, když budete tričko nosit se „spadlým ramenem“.
MATERIÁL
Vybírejte ze sedmi barevných odstínů, šest ze směsi 65 % polyesteru a 35 % viskózy, barva Marble Blue: 91 % polyesteru, 9 % bavlny. Všechna provedení v gramáži 125 g/m2.
VLASTNOSTI
Materiál je příjemný, měkký, ale současně odolný a krásně splývá. V případě potřeby můžete tričko sušit v sušičce.
Je opatřeno oddělitelnými visačkami, což usnadní případný rebranding.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, Žlutá, modrá, Modrá světlá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | lodička |
| Složení: | 65 % polyester, 35 % viskóza |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, WRAP |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 140 g/m |
| Materiál: | polyester + viskóza |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Možno bělit: | lze bělit |
| Období: | jaro, podzim, zima |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | volný střih a oversize |
| Váha: | 0,169 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Vietnam |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
