Splývavé tričko s půlkruhovým zadním dílem
Kód: 8852Detailní popis produktu
Jestli většinu vašeho šatníku tvoří modely vhodné pro více příležitostí a zakládáte si na univerzálnosti jednotlivých kousků, pak o tomhle elegantním tričku určitě popřemýšlejte. Skvěle doplní volnočasový outfit. Ale neztratí se ani ve smart casual stylu.
STŘIH
Tričko bez potisku s dlouhými vsazenými (set-in) rukávy. Ty jsou střižené úzké a ruce obepínají. V těle je ovšem model volný a příjemně splývá. Zaujme zaobleným spodním lemem zadního dílu. Díky tomu ho můžete nosit navrch přes kalhoty.
MATERIÁL
Vybírejte ze tří barevných provedení, všechny ze směsi 65 % polyesteru a 35 % viskózy v gramáži 125 g/m2.
VLASTNOSTI
Materiál vás překvapí svou lehkostí, je příjemný, měkký, ale současně odolný. Rychle schne, ale v případě potřeby můžete použít i sušičku.
Tričko je opatřeno oddělitelnou visačkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Výstřih: | kulatý hluboký výstřih |
| Složení: | 65 % polyester, 35 % viskóza |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, WRAP |
| Etiketa: | oddělitelná etiketa |
| Gramáž: | méně než 130 g/m (velmi nízká) |
| Využití: | spodní tričko, teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 125 g/m |
| Materiál: | viskóza + polyester |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Možno bělit: | lze bělit |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | volný střih a oversize |
| Váha: | 0,159 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Země původu: | Vietnam |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | ženy |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
