Šortky plavky se síťkou a nápisem NASA Urban Classics
Kód: MT1162Detailní popis produktu
Snili jste v dětství o tom, že se stanete astronautem? V těchto plaveckých šortkách s designovým nápisem NASA a nášivkou v podobě americké vlajky můžete prozkoumat svět pod vodou, který je stejně fascinující jako vesmír. Dobrodruzi sice snesou nějaké to nepohodlí, vy ale nebudete muset.
Šortky totiž mají podšívku a jsou vyrobené z lehké šusťákoviny. Jejich dalším plusem je volný střih, který vám nebude bránit v pohybu. K vaší postavě přilnou díky elastickému pasu a zavazování na šňůrku v bílé barvě.
Do postranních kapes a jedné zadní na zip můžete schovat poklady, které naleznete na mořském dně.
Plavky koupíte ve velikostech S–XXL.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | šňůrka v pase |
| Barevnost: | černá |
| Barvy: | se vzorem |
| Složení: | 100 % polyester, 100 % nylon |
| Gramáž: | méně než 130 g/m (velmi nízká) |
| Hodnota gramáže: | 120 g/m |
| Materiál: | polyester + nylon |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Spodní lem: | otevřený lem |
| Střih: | volný střih a oversize |
| Váha: | 0,233 |
| Druh zboží: | plavky |
| Pro koho: | muži |
| Typ prádla: | plavky |
| Délka nohavic: | krátké nohavice |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
