Směsové polo 65/35 Fruit of the Loom s kapsičkou 170 g/m
Kód: 63-308-0Detailní popis produktu
Tříknoflíková léga s knoflíky ve stejné barvě
Náprsní kapsa ve stejné barvě
Zpevňovací páska za krkem vzadu
Lze prát až do teploty 60 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, červená, modrá, Modrá tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Výstřih: | kulatý výstřih ke krku |
| Složení: | 65 % polyester, 35 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, REACH |
| Etiketa: | saténová etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | teplé tričko, základní (basic) tričko |
| Hodnota gramáže: | 180 g/m |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Materiál - specifikace: | piké |
| Období: | jaro, léto, podzim, zima |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,21 |
| Země původu: | Egypt |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Hodnota gramáže - bílá: | 170 g/m |
| Druh zboží: | polokošile |
| Pro koho: | muži |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
