Slim fit lehké bavlněné tričko Martin 155 g/m
Kód: L02855Detailní popis produktu
Žerzej 155; 100 % česaná kruhově dopřádaná bavlna
S enzymatickým ošetřením, díky kterému je jemnější na dotek
Žebrovaný límeček
Kulatý výstřih
Zpevňovací páska za krkem
Postranní švy
Bez štítku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, modrá, Modrá světlá, Modrá tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné, melír, pastelové |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Vegan |
| Etiketa: | bez etikety |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Hodnota gramáže: | 155 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,148 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
