Školní vak na přezůvky 100% bavlna
Kód: BD831Detailní popis produktu
Tenhle lidově řečeno "látkový pytlík" najde uplatnění v každé domácnosti. Zpočátku asi budete váhat, k čemu byste něco takového mohli využít. Pak ale budou děti potřebovat do školy sáček na přezůvky a další příležitosti už na sebe nenechají dlouho čekat.
ROZMĚRY
37 x 28 cm
VLASTNOSTI
Jednoduše řešený a přitom vysloveně šikovný vak se stahovacími šňůrkami. Ty jsou dostatečně dlouhé, aby posloužily ke komfortnímu přenášení či zavěšení. Pevné švy vnitřní obruby slibují skvělou nosnost.
VYUŽITÍ
Školákům se bude hodit na přezůvky či potřeby na tělocvik. Stejně tak dobře do něj ale můžete ukládat čerstvě upečený chléb nebo nasušené bylinky. Vzhledem k barvě a materiálu se vysloveně nabízí možnost dekorování. Na bavlnu můžete malovat i kreslit, použít gelová razítka, sprejové barvy, batiku, nažehlovací fólie či foukací fixy. Produkt je vhodný i po firemní potisk nebo výšivku.
MATERIÁL
100% bavlna - pevná, stálobarevná, odolná textilie v gramáži 220 g/m2.
Dodáváme bez dekorace/obsahu.
TIP NA DÁREK
Do školy i do školky potřebují děti často látkový sáček na nejrůznější potřeby. Můžete samozřejmě koupit nějaký s hrdinou nejnovějšího animovaného trháku. Ale riskujete, že takové se pak ve třídě sejdou čtyři (nebo třeba čtrnáct). Nebude mnohem lepší, když si malý před/školák vytvoří svůj vlastní dekor, třeba pomocí foukacích fixů?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Barevnost: | Bílá, Béžová, Žlutá, Oranžová, červená, modrá, Modrá tmavá, Tyrkysová, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100 |
| Hodnota gramáže: | 220 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Materiál - specifikace: | plátno Canvas |
| Možno bělit: | nelze bělit |
| Objem od - do: | méně než 10 litrů |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 60 °C |
| Typ batohu: | vaky a sáčky |
| Váha: | 0,059 |
| Vhodné do sušičky: | Ano |
| Zapínání: | stahovací |
| Země původu: | Slovinsko |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Styl: | sportovní |
| Druh zboží: | tašky |
| Pro koho: | muži, ženy |
| Velikost batohu: | malý |
| Rozměry: | 32 x 28 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
