Semišové pánské tričko v rovném střihu Next Level 60% bavlny
Kód: NX6410Detailní popis produktu
žerzej
látka vyrobená z 60% bavlny / 40% polyester
kuklatý výstřih
Nastavitelný žebrovaný límec 1x1
Saténový štítek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Bílá, Béžová, červená, modrá, Modrá tmavá, Khaki, Zelená, šedá, černá |
| Výstřih: | kulatý výstřih ke krku |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, REACH, WRAP |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Využití: | spodní tričko, teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Materiál: | bavlna + polyester |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Váha: | 0,116 |
| Země původu: | Nikarague |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trička |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
