Sametová mikina se stojáčkem a dlouhým zipem Urban Classics
Kód: TB1598Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | boční švy |
| Barevnost: | černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 93 % polyester, 7 % elastan |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž: | 260 - 320 g/m (střední) |
| Hodnota gramáže: | 270 g/m |
| Hřejivost: | běžná |
| Materiál: | polyester + elastan |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, s manžetami |
| Materiál - specifikace: | samet |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | transferový tisk, výšivka |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Střih: | klasický rovný střih, postranní kapsy |
| Typ mikiny: | se zipem bez kapuce, se stojáčkem |
| Typ postavy: | plnoštíhlá postava |
| Typ zipu: | plastový |
| Váha: | 0,65 |
| Zapínání: | na zip |
| Žehlení dovoleno: | ne |
| Druh zboží: | mikiny |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
