Prodyšná mikrofleecová bunda s kapucí a úpravou proti žmolkování
Kód: ST5080Detailní popis produktu
Mikro flís s úpravou proti žmolkování
Teplé a měkké s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi
Prodyšné
Obě strany počesané
Půlměsícová vsadka za krkem
Kapuce se širokou stahovací šňůrkou
Nastavitelný lem
Náprsní kapsa se zipem v barvě
Dvě kapsy
Zip ve stejné barvě s kovovým stahovákem (bez niklu)
Chlopeň proti větru
Zpevňovací páska za krkem se vzorem rybí kosti
Boční panely
Malý štítek s označením velikosti v límci
Štítek péče o produkt v postranním švu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | boční švy, zpevnění za krkem |
| Barevnost: | modrá, Modrá tmavá, šedá, černá |
| Barvy: | jednobarevné |
| Složení: | 100 % polyester |
| Certifikace: | Fair Working Conditions, Oeko-Tex 100, Vegan |
| Délka bundy: | standardní délka |
| Etiketa: | bez etikety |
| Gramáž: | do 260 g/m (nízká) |
| Využití: | outdoor |
| Hodnota gramáže: | 220 g/m |
| Hřejivost: | zahřeje mě |
| Materiál: | polyester |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv, bez manžet |
| Materiál - specifikace: | fleece, mikrofleece |
| Období: | jaro, podzim |
| Potisk: | transferový tisk, výšivka |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ bundy: | fleecová |
| Typ mikiny: | s kapucí a zipem |
| Typ postavy: | štíhlá postava |
| Typ zipu: | plastový |
| Váha: | 0,502 |
| Zapínání: | na zip |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | bundy |
| Pro koho: | muži |
| Chemické čištění: | možno čistit chemicky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
