Prodloužené vyšisované pánské tričko Urban Classics
Kód: TB2114Detailní popis produktu
Triček není nikdy dostatek. Hledáte pánské tričko, které má pohodlný střih a zajímavý design? Pak je toto prodloužené vyšisované pánské tričko znaky Urban Classics to pravé ořechové.
MATERIÁL
Triko je vyrobené z kvalitní 100% bavlny, o gramáži 180 g/m2. Triko je příjemné na běžné nošení, perfektně drží tvar i barvu.
STŘIH
Triko je delšího volného střihu. Spodní část je tvarovaná do mírného oblouku, stejně jako výstřih, což tvoří perfektní kombinaci. Triko má krátký rukáv zvýrazněný širokým lemem.
VLASTNOSTI
Toto pánské tričko má nadčasový ležérní střih a díky měkké a kvalitní bavlně je neuvěřitelně pohodlné. Připravené jsou pro vás veselé barvy jako žlutá, modrá nebo korálová. Barvy jsou mírně vyšisované, což vypadá v celkovém outfitu velmi stylově.
VÝROBCE
Značka oblečení Urban Classics si zakládá na široké nabídce oblečení dle aktuálních trendů. Vyrábí kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny. Nabízí až 30 druhů barev, velikostí až 5XL a druhy oblečení, kde každý najde to pravé ořechové pro svůj styl.
| VELIKOST | S | M | L | XL | 2XL | 3XL | 4XL | 5XL |
| Rozměr přes hrudník v cm | 52 | 55 | 58 | 61 | 64 | 68,5 | 73 | 77,5 |
| Délka trička v cm | 82 | 84 | 86 | 88 | 90 | 91 | 92 | 93 |
| Šířka v ramenách v cm | 45,5 | 48 | 49,4 | 50,8 | 52,2 | 54,3 | 56,4 | 58,5 |
| Délka rukávu v cm | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 23,5 | 24 | 25 |
Výrobce udává odchylku +/- 1 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodáno |
|---|---|
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Barevnost: | Žlutá, Oranžová, modrá, Modrá tmavá |
| Barvy: | melír |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Etiketa: | tkaná etiketa |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Využití: | teplé tričko |
| Hodnota gramáže: | 180 g/m |
| Materiál: | bavlna |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | transferový tisk, flocková fólie, flex fólie, výšivka, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Střih: | prodloužená délka |
| Váha: | 0,148 |
| Země původu: | Bangladéš |
| Žehlení dovoleno: | Ano |
| Druh zboží: | trika |
| Pro koho: | muži |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
